Naše pokojíčky

Nabízíme různé kategorie ubytování, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Se souhlasem majitele je kočička během dne vpouštěna do společného prostoru nebo na zabezpečený balkon.

VIP pokojíček

Luxusní pokojíček

Pokojíček Komfort

Pokojíček Standard

Izolační místnost

Podmínky k ubytování

Kočička musí mít platné očkování minimálně trojkombinace (infekční nemoci). Musí být bez příznaků chorob a prosta parazitů. Z preventivních důvodů musí mít také aktivní ochranu proti blechám. Spolu s kočičkou se odevzdává platný očkovací průkaz. Očkovací průkaz zůstává v hotelu spolu s kočičkou.

Před samotným ubytováním kočky je mezi provozovatelem a majitelem kočky sepsána smlouva. V případě, že kočička nebude splňovat všechny náležitosti spojené s ubytováním v našem hotelu, ponecháváme si právo rezervaci zrušit, případně kočku neubytovat.

Stravování

Vždy doporučujeme vzít jídlo z domova, aby měla kočička stravu, na kterou je zvyklá. Množství a frekvence krmení je dle požadavku majitele.
V případě hotelové stravy, lze vybírat z běžného sortimentu konzerv, kapsiček/vaniček a granulí.
Hotel pro kočky je také vybaven kuchyňkou, kde je na přání klientů připravováno speciální krmení, pokud má kočička speciální stravovací návyky.

Ubytování hendikepované nebo nemocné kočky

Vážíme si klientů, kteří se celoročně starají o hendikepované nebo nemocné kočky a proto se snažíme vyjít maximálně vstříc při jejich ubytování. Zavolejte nám, jaké problémy Vaši kočičku trápí a domluvíme se, zda je v našich silách ji ubytovat. Pokud je kočička naším stálým klientem, neúčtujeme žádné speciální poplatky, pouze vícenáklady s péčí spojené.